MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10849519
nr 1084 9519
Byrå
björk, 1800-tal, längd: 89 cm, djup: 44 cm, höjd: 80 cm
Kondition: smärre skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 23 januari 2017
kl 18:40:46
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)